Araç far temizleme

Araç far temizleme

Araç far temizleme

Sizin için değerli olan aracınızın bakımını yaparken sararmış farların temizliğini de yapıyor musunuz? Özellikle gece seyahat etmeyi sevenler mutlaka sararmış olan far camlarının bakımlarını yaptırması gerekir. Araç far temizleme yöntemini kullanmak veya matlaşmış olan farları değiştirmek güvenliğiniz açısından son derece önemlidir. Araba farları son yıllarda dolarında yükselmesi ile birlikte aracın marka ve modeline göre değişen çok ciddi far fiyatlarının olduğunu görmekteyiz. Sararmış farları yenisi ile değiştirmek büyük bir maliyet oluştururken imdadımıza araç far temizleme işi ile uğraşan firmalar yetişmektedir.

Oto cam farı temizleme firmaları sayesinde aracınızın farlarına uygulanan bazı temizleme yöntemleri sayesinde aracınızın matlaşmış, sararmış ve resmen önünüzü bile görmenize izin vermeyecek derecede kötü olan bu farları sanki yenisi ile değiştirmiş gibi tertemiz yapmaktadır. Sizler de büyük maliyetlerden kaçınarak araç far temizleme yöntemini tercih etmek isterseniz aracınızı firmamızın profesyonel ellerine bırakabilirsiniz.

Araç far temizleme videosu

Far temizleme konusunda merak ettiğiniz birçok şeyi bu videomuzda bulabilirsiniz. Farın kirli olan eski hali ile buharlı far makinesi ile farların nasıl tertemiz olduğunu bu video da gözünüzle görmüş olacaksınız. Far temizleme videosu uzman personellerimiz tarafından çekilmiş olup videonun tüm hakları aracfartemizleme.com'a aittir. 

Araç Far temizleme işlemi hangi arabalara uygulanır?

Araba farı temizleme uygulaması firmamız tarafından far camlarının normal bildiğimiz camlardan ziyade polikarbondan oluşan farların temizliğini yapıyoruz. Bu farlara sahip olan her türlü motorlu taşıtların far camı temizliğini yapıyoruz. Bazı araçlar da far camı doğal camlardan yapıldığından dolayı maalesef far temizlemesi yapılmamaktadır. Bunların dışında olan veya acaba benim aracım far temizlemeye uygun mu diye merak ediyorsanız bizi telefonlarımızdan arayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. İşte buharlı far temizleme ile farlarını tertemiz yaptığımız bazı araçlar;

  • Otomobil
  • Otobüs
  • Kamyonet
  • Motosiklet
  • Kamyon
  • Çekici (Tır)
  • Arazi taşıtları
  • İş makineleri
  • Araç çekicileri
  • Deniz araçları

araç far temizleme

Far temizleme yapıldığında farlar tekrar sararır mı?

Sıklıkla sorulan sorulardan biri de “far temizleme yapıldığında farlar tekrar sararır mı?” sorusudur. Aslında bu sorunun cevabı hangi yöntem ile arabanızın far camı temizliğini yaptığınıza göre değişir. Firmamız tarafından en etkili far temizleme yöntemi olan buharlı far temizleme ile far ve araç stoplarının temizliğini yaptırdıysanız far da uzun süre boyunca tekrardan sararma ve matlaşma oluşmamaktadır. Araç far temizleme sonrasında araç farlarınızı nasıl koruyacağınız konusunda uzman arkadaşımız tarafından bilgilendirileceksiniz. Bilgilendirme öncesinde dilerseniz Araç Farları neden sararıp matlaşır? isimli makalemize göz atabilirsiniz.

Araç far temizleme yapılan aracın farlarına zaten firmamız tarafından garanti verilmektedir. Kullandığımız ilacın markasına ve aracınızın marka ve modeline göre garanti süresi belirlenmektedir. Far temizliğinde verdiğimiz garanti süresi en az 1 yıldır. Bu bazı araçlarda süre uzayabilir.

Araç far temizleme ilacı fara zarar verir mi?

Firmamız İstanbul’da yıllardır araç far temizleme sektöründe profesyonel bir şekilde far ve araç stoplarına işlem yaptığımızdan dolayı farların hangi ilaçtan daha çok etkileneceğini çok iyi biliyoruz. Kullandığımız far temizleme ilacı far ve araç stoplarına hiçbir şekilde zarar vermez. Far temizliğinde kullanılan yöntemlerin dışında sadece profesyonel anlamda hangi ilacın farlara daha iyi geldiğini bildiğimizden dolayı en etkili olabilecek far temizleme yöntemlerini uyguluyoruz.

Uzman arkadaşlarımızın titizlikle yaptığı oto far temizleme sayesinde aracınızın farı, boyası ve her hangi bir aksamına kesinlikle hiçbir zarar gelmeyecektir. İsterseniz çalışma arkadaşlarımızı araç far temizleme iletişim numaralı +90 533 418 69 80 hattımızdan arayıp aklınıza gelen her türlü soruyu çekinmeden sorabilirsiniz. Samimi ve işinin ehli olan çalışma arkadaşlarımız soracağınız sorulara içtenlikle cevap vereceklerdir. Ayrıca sararmış far temizleme konusunu okuyarak matlaşan araç farlarını nasıl temizlediğimizi en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz.

Araç far temizleme fiyatı nedir?

Bildiğiniz üzere araçların farları çok pahalı olduğundan dolayı en ufak bir çizikte veya kaza esnasında hasar gören ön farların değişimleri çok problemli süreçlerin başında yer almaktadır. Durum böyle olunca zamanla sararan farları değiştirmek yerine araçların far temizliği yapılarak yüksek maliyetlerden kaçınmak mümkün. Araç far temizleme fiyatı far temizliğini yapan firmaya ve kullanılan ilaca göre değişmektedir. Bizler İstanbul’da en uygun ve en titiz işçilik ile far temizleme işini yapıyoruz.

Bizler en kaliteli ve titizlikle yapılan hizmetin yansıra en uygun fiyata araç far camı temizliği yaptığımızı söyleyebiliriz. Araçların ön far temizleme, arka stop temizleme, oto cam farı temizleme ve ön far ile stop temizleme aynı anda yapılması durumunda fiyatlarda indirimde yapıldığından dolayı fiyatlar tamamen değişmektedir. Özellikle bazı özel günlerde fiyatlarda ciddi derecede %40 varan indirimler de yapılabilmektedir. Araç far temizleme fiyatı için buraya tıklayabilirsiniz.