Başakşehir far temizleme ve parlatma servisi

Başakşehir far temizleme ve parlatma servisi

Başakşehir far temizleme, yıllardır far temizleme adı altında denenmiş ve pek bir işe yaramamış uygulamaların adeta sonunu getiriyor. Başakşehir araç far temizleme servisi kullanmış olduğu buharlı far temizleme tekniği ile araçların farlarını yeniliyor, temizliyor, parlatıyor, farlara yepyeni bir görünüm kazandırıyor ve adeta araç farlarının yeni alınmış gibi durmasına imkan veriyor.

Arabaların far camları yaklaşık 3 – 5 sene içerisinde yavaş yavaş sararmaya ve güneşin yüksek sıcaklığına maruz kalarak solmasına neden olur. Bazı araçlar da farların sararması hemen başlarken, bazı araçlar da bu süre daha da uzun sürmektedir. Farları sararmış bir araba ile seyahat etmek güç olabilir. Çünkü sizler istediğiniz kadar araç ampullerini çok iyi ve markalı olanından kullansanız bile sararmış farlardan ampulün vermiş olduğu ışık yetersiz kalacaktır. Bundan dolayı sararmış far temizleme işlemini Başakşehir far temizleme firmasına derhal yaptırmalı veya sararmış araç farlarını değiştirmeniz gerekir.

Başakşehir’de Far temizleme yapılan farlar tamamen temizleniyor mu?

Bizler Başakşehir far temizleme servisi olarak para kazanmanın ütesinde her zaman için müşteri memnuniyetini ön planda tutmuşuzdur. Far temizleme uzmanlarımız tarafından araba farı temizleme işlemi uygulana bütün araçların far temizleme işlemi sorunsuz bitmiş ve müşteri farlarını adeta sıfır alınmış gibi görmektedir. Trafikte seyir halinde olan her araca far temizleme işlemini elbette uygulayamazsınız. Bazı farların üzerindeki vernik katmanları o kadar çok kabarmış ve çizilmiş ki, bunları buharlı far temizleme ile temizlemek mümkün olmayabilir.

başakşehir far temizliği

Bu nedenle Başakşehir far temizleme dükkânımız da, “Her aracın farı temizlenmeyebilir, Ama biz bir farı temizledik mi tertemiz sıfır gibi yaparız” prensibi uygulanmaktadır.

Yıllardır aynı işi yani Başakşehir far temizliği işini yaptığımızdan dolayı far temizlemenin nasıl yapıldığını, hangi araçların far temizleme işlemi esnasında daha da çok temizlendiğini, hangi araçların far temizleme işleminin yapılamadığını ve oto far camı temizleme işleminden sonra farın üzerinde bulunan sararmanın çıkıp çıkmayacağını çok iyi biliriz. Bundan dolayı far temizliğini yaptırmak istediğiniz aracın far fotoğraflarını çekip bizlere araç marka, model ve model yılını belirterek +90 533 418 69 80 numaralı whatsapp hattımıza yollarsanız sizlere detaylı bilgi verebiliriz.

Far temizliği konusunda verilen bazı hizmetler

  • Araba farı temizleme
  • Sararmış far temizliği
  • Oto far camı temizleme
  • Araç far temizleme
  • Araba far camı parlatma
  • Ön far temizleme
  • Araba far temizleme
  • Başakşehir far temizliği yerinde servis

Başakşehir far temizleme iletişim ve fiyat bilgileri

Aracınızın model yılı ne olursa olsun, araba far camı kirlenmiş ve sararmış olan bütün farların temizliğini yapabiliyoruz. Başakşehir oto far temizleme servisine geldiğinizde yaşadığınız sorunlarınızın son bulacağına ve güneş yanıkları ile dolu farlarınızın temizlendiğine şahitlik edeceksiniz. Başakşehir far temizleme iletişim linkine tıklayıp iletişim formundan bizlere ulaşabilir veya burada yazılan bilgilerden de ulaşmanız mümkün.

Başakşehir sararmış far temizleme

İstanbul’un bütün ilçelerin de far temizliği fiyatı aynıdır. Fiyatlar sadece aracın markasına, modeline, model yılına, farın kirlilik durumuna ve farın büyüklüğüne göre verilmektedir. Başakşehir far temizliği fiyatı konusunda bilgi almak ve ayrıca İstanbul far temizleme fiyatı konusunda detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın. Başakşehir de ikamet ediyor ama Bayrampaşa'da çalışıyorsanız iş yerinize de yerinde servis uygulaması ile far temizliğini yaptırabilirsiniz. Bayrampaşa far temizleme için tıklayınız. 

Başakşehir far temizleme randevu telefonu: 0533 418 69 80

Adres bilgileri: Başakşehir, 41. Sk. No: 7-9/G Başakşehir/İstanbul

Far temizliği için yerinde servis hattı: +90533 418 69 80

Başakşehir’de yerinde far temizleme hizmeti verilen mahalleler

Altınşehir - Bahçeşehir 1. Kısım - Bahçeşehir 2. Kısım - Başak mahallesi - Başakşehir merkez - Güvercintepe - İkitelli Osb - Kayabaşı - Kayaşehir - Şahintepe - Şamlar - Ziya Gökalp