Bayrampaşa far temizleme

Bayrampaşa far temizleme

Far temizliği yapılan bir aracı hiç gördünüz mü? Bayrampaşa far temizleme dükkânımızda farları temizlenmiş araçların far temizleme öncesi ve sonrası çekilen fotoğrafları gördüğünüz de, araç farları nasıl oluyor da böyle sıfır ve yerini alınmış gibi durduğuna inanamayacaksınız. Sizler de araç far temizliği işlemini profesyonel olarak oto far camı temizleme işi ile ilgilenen “Bayrampaşa far temizleme servisi” uzmanlarından yardım almak isterseniz hemen +90533 418 69 80 numaralı telefonumuzu arayın.

Bayrampaşa’da far temizliği yapan yerler konusunda çok fazla bilgiye sahibiz. Her ne kadar bizler de diğer firmalar gibi araba farı temizliğinde elimizden geleni yapıyor olsak da, yanımızda çalışan uzman far temizleme kadromuzun ellerinden çok daha fazlasını yaptıklarını biliyoruz. Bizler işe sadece araçların far temizliğini yapan bir işletme olarak değil, gerçek anlamda müşteri bu yaptığımız işten memnun kalacak mı, aldığımız parayı hak ediyor muyuz ve müşteri bizi Bayrampaşa da far temizliği yaptırmak isteyen tanıdıklarına tavsiye edecek mi duygusu içerisindeyiz.

Bayrampaşa far temizleme dükkânın da nasıl far temizlenir?

  • Far temizleme için işletmemize gelen araç ilk önce karşılama bölümüne alınır.
  • Burada müşterimizin farların hangi kısımlarından şikâyetçi olduğu sorulur. Sararmış, güneşten yanmış ve çok fazla çizilmiş olan oto far camlarının kontrolü yapılır.
  • Bu kontroller sonucunda Bayrampaşa oto far temizliği uzmanı olarak çalışan personellerimiz tarafından dikkatlice tespitler yapılır.
  • Ardından araç sahibine far temizleme fiyatı, farların ne kadar sürede temizleneceği, far parlatma ve temizleme sonucunda far camının üzerinde bulunan hangi lekelerin çıkıp hangilerinin çıkmayacağı ve far temizliğinin hangi aşamalardan geçtiği bilgisi verilir.
  • Müşterimizin onaylaması durumun da far camı temizleme işlemlerine başlanmış olur.
  • Bayrampaşa buharlı far temizleme işlemlerinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız aracfartemizleme.com/buharli-far-temizleme.html linkine tıklayabilirsiniz.

Aynı günde hızlı far temizleme hizmeti

Bayrampaşa far temizliği

Aracınızın ön farların da bulunan renk solması ve sararmalardan kurtulmak için bize birkaç saatinizi ayırmanız yeterli. Bayrampaşa araba farı temizleme işinde uzman olan personellerimiz tarafından aynı günce hızlı far temizliği ile adından her zaman söz ettirmiş ve takdir almıştır. Genel olarak randevu sistemi ile çalıştığımızdan dolayı dükkânımıza gelip de boşa kimseyi yollamıyoruz. Her ne kadar randevu alındıktan sonra far temizliği için Bayrampaşa’da ki far temizleme dükkânımıza çağırıyor olsak da yol üstünden bizi görüp de gelen müşterilerimizi de boş çevirmiyoruz.

Genel olarak araçların marke ve modellerine göre far temizleme süreleri uzayıp kısalıyor olsa da, ortalama bir far temizleme yaklaşık olarak 60 ile 90 dakika arası sürmektedir. Bu süre içerisinde aracı getiren müşterimiz çay ve kahvesini yudumlarken bir yandan da araç farlarının nasıl temizlendiğini ve parlatma aşamasını izleyebilmektedir. Bayrampaşa far temizleme uzmanlarımızın far temizliğinin bitiminden sonra oto far camlarının nasıl kullanılacağını, farlara hangi faktörlerin zarar verdiğini ve araç yıkama yapılırken farlara asla fırça değdirilmemesi gerektiğini anlatmaktadır. Dilerseniz sizler de burada ki https://www.aracfartemizleme.com/blog/arac-farlari-neden-sararip-matlasir-cozumu-nedir.html linke tıklayıp araç farları neden sararır makalesini okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bayrampaşa far temizliğinde verilen hizmetler

Araba farı temizleme

Sararmış far temizliği

Oto far camı temizleme

Araç far temizleme

Araba far camı parlatma

Ön far temizleme

Araba far temizleme

Bayrampaşa far temizleme yerinde servis

Bayrampaşa araba farı temizleme

Başlıkta da gördüğünüz üzere Bayrampaşa far temizleme yerinde servis hizmetimizden dilerseniz faydalanabilirsiniz. Bu hizmeti bizler aslında hiçbir şekilde boş zamanı olmayan, hafta sonları bile gününü çalışmakla geçiren ve tabir-i caizse başımı kaşıyacak vaktim yok diyenler için hazırladık. Bayrampaşa da veya buraya yakın olan ilçelerin birinde oturuyorsanız bizleri arayıp far temizleme uzmanlarımızı ev ya da iş yerinize çağırabilirsiniz.

Bayrampaşa far temizleme randevusu almak için +90533 418 69 80 numaralı telefonumuzdan bizi hemen arayıp randevu alabilirsiniz. Randevu almak için uzman personellerimizden müsait olduğunuz bir zamanı sorarak boş olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz.

Bize nasıl ulaşacaksınız?

Arabanızın güneşten yanmış olan farlarını temizletmek için iki farklı seçeneğiniz var. Bunlar;

  1. Kendiniz Bayrampaşa buharlı far temizleme dükkânımıza gelerek araç farlarının temizleme ve parlatma işlemlerini yaptırabilirsiniz.
  2. İkinci olan seçenekte de yerinde far temizleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Her iki işlem için telefon ile randevu almanızı rica ediyoruz.

Bayrampaşa far temizleme fiyatı için aracfartemizleme.com/kurumsal/far-temizleme-fiyati.html buraya tıklayın.

Başvuru formunu doldurup randevu almak için aracfartemizleme.com/contact linkine tıklayın.

Telefon ile randevu almak için +90533 418 69 80 numarasını hemen ara.

Yerinde servis uygulaması olan bazı Bayrampaşa mahalleleri

ALTINTEPSİ - CEVATPAŞA - İSMET PAŞA - KARTALTEPE - KOCATEPE - MURATPAŞA - ORTA - TERAZİDERE - VATAN - YENİDOĞAN - YILDIRIM