Far temizleme fiyatı

YAPILAN İŞLEM TÜRÜ TEK FAR ÜCRETİ (Fiyat Aralığı) ÇİFT FAR ÜCRETİ (Fiyat Aralığı)
Far temizleme fiyat 70 TL - 150 TL 110 TL - 280 TL
Far parlatma fiyatı 65 TL - 130 TL 110 TL - 220 TL
Buharlı far temizleme fiyatı 70 TL - 150 TL 110 TL - 280 TL

Yukarı da belirtilen fiyatlar araç far temizleme, far parlatma ve buharlı far temizleme fiyatlarıdır. Fiyatlar tek far ve çift far olarak ikiye ayrılmış olup, ortalama bir fiyat aralığı ile belirtilmiştir. Bazı özel istisnai durumlar da fiyatlar burada belirtilen en az far temizleme fiyatının biraz daha aşağısına veya burada belirtilen üst tutardan daha yüksek ücret istenebilir. Net bir tutar için aracın fotoğraflarını görmek gerekebilir. 

Fiyat belirleme kuralları

  • aracfartemizleme.com/kurumsal/far-temizleme-fiyati.html sayfasında belirtilen araba far temizleme fiyatları belirli bir periyotta güncellenmektedir. 
  • Fiyatlar araçların markasına, modeline, farın kirlilik durumuna, far temizleme yapılacak mekana ve gün içerisinde far temizliği yapılacak saate göre değişmektedir. 
  • Far temizleme fiyatının net verilebilmesi için aracın birebir görülmesi, detaylı birden fazla fotoğraflarının çekilip bize gönderilmesi ve hangi saatte randevu almak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir.
  • Aracın far temizliği sadece farların dışına uygulanmaktadır. Farın iç tarafındaki lekelere müdahale edilmemektedir.
  • Araba far temizleme fiyatı farların sökülmeden aracın üzerindeyken far temizliğinin yapılması ile geçerlidir. Bazı araçlar da farlar sökülmeden oto far camı temizleme işlemi yapılmıyorsa, far sökme ve takma ücreti far temizleme fiyatına artı olarak yansıtılır.
  • Aracfartemizleme.com yönetimi burada belirtilen kurallara eklemeler yapabilir ve gerektiğinde bazı kurallarıın dışına çıkabilir.