Fiat Albea far temizleme

Fiat Albea far temizleme

Fiat Albea far temizleme

Fiat Albea far temizleme işlemi İstanbul, Zeytinburnu, Seyitnizam Mahallesin de oturan sevgili Serdar Ö. beyefendinin aracına yapıldı. Fiat albea far parlatma işlemi öncesinde araç sahibinin farların gerçekten yepyeni görünmesi konusunda bazı tereddütler yaşıyordu. Far temizleme uzmanımız tarafından daha önce far temizliği yapılan bazı Fiat marka araçların öncesi ve sonrası resimlerini gösterdi. Bu resimleri gören Sevgili Serdar Bey, Albea aracının far temizliğinin bir ar önce yapılması için büyük bir heyecanla beklediğine şahitlik ettik.

Daha önce aracfartemizleme.com/blog kategorisinde veya hizmetler kısmında hiç bahsetmediğimiz bir konuya değinmek istiyorum. Bizler İstanbul far temizleme firması olarak bildiğiniz üzere piyasa da olan hemen hemen her marka ve model araçların buharlı far temizleme tekniği ile far camı temizleme işlemlerini uyguladık. Bu aşama da dikkatimizi bir konu çekti.

Fiat araçların farları daha güzel temizleniyor!

Fiat marka araçların far temizleme işlemi uygulandığında hemen hemen diğer bütün marka araçlardan fazla güzel ve daha parlak görünmektedir. Fiat Albea ve daha önce Fiat Linea far temizleme sayfasında da gördüğünüz üzere farlar o kadar tertemiz duruyor ki üzerinden jilatini yeni kaldırılmış farlardan bile daha parlak görünmektedir. 

HATIRLATMA: Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun. Güneşten sararmış ve üzerindeki verniklerin bile katman katman sökülen farların dahi temizliğini yapıyoruz. Bize Whatsapp 0533 418 69 80 numaramızdan farları kirli olan aracın resimlerini göndermeniz yeterli.

Fiat Albea far temizleme öncesi resimleri

fiat albea far temizleme

fiat albea far temizleme

albea far temizleme

Albea far temizleme sonrası far fotoğrafları

 

fiat albea far temizleme

fiat albea far temizleme

fiat albea far temizleme