Fiat Doblo far temizleme

Fiat Doblo far temizleme

Fiat Doblo far temizleme

Fiat Doblo marka aracın far temizleme ve far parlatma işlemini uyguladık. Dodlonun temizliğini yaparken nelere dikkat ettik ve zorlandığımız konuları buradan anlatacağı.z Sizler de Fiat doblo far temizleme yaptırmak veya ilaç satın alıp evde uygulamak isterseniz bu makalemizi okuyarak en azından nelere dikkat edeceğininizi bilmiş olacaksınız.

Bizler bildiğiniz üzere far temizleme üzerine yoğunlaşmış ve sadece bildiği işi yapan bir kaç sıkı dosttan oluşmaktayız. Tabiri caizse her amrka aracın far temizleme işlemini yaptık deserk yalan olmaz. Vakit buldukça bunu sizlere paylaşarak araç far temizleme öncesi ve sornası resimleri gösteriyoruz. Diğer marka araçların far camı temizleme tekniklerine bakmak için aracfartemizleme.com/references adresine tıklayabilirsiniz.

Fiat doblo aracın farları nasıl temizlenir?

Fiat marka araçların far temizleme işlemleri diğer markalara göre daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Doblo far temizliği yapılmadan önce çekmiş olduğumuz resimler ile sonrasında çekilen resimlere baktığınız da ortada çok çarpıcı sonuçlar olduğunu görebilirsiniz. Far temizleme sonrasında fiat doblo marka aracın farları adeta sıfır hale geldi. Sararmış far temizleme konusunda yeni icat edilmiş olan buharlı far temizleme yöntemi ile farlar jilatini sökülmüş ve hiç kullanılmamış farlar gibi görünmektedir.

Fiat Doblo far temizleme yaparken dikkat edilecek hususlar

Sadece fiat doblo için değil bütün araçlar içinde geçerli olan bir husus vardır ki, o da aracın ilk önce güvenliğini sağlamak ve işleme başlamadan önce araç sahibini yapılacak işlemlerden haberdar etmektir. Bildiğiniz üzere zımpara sonrasında buharlı far temizleme tekniği ile farlar temizlenmektedir.

Doblo marka aracın farlarının üst kısmı düz olduğundan ve çokta büyük olduğundan dolayı far buhar makinesinin oraya ulaşması biraz zor olabiliyor. Bu nedenle far buhar makinesini kullanan kişinin çok dikkatli olması ve far temizleme ilacını farın üzerine damlatmaması gerekir. Aksi taktirde farı tekrardan zımpara ile temizlemesi gerekir.

Fiat Doblo far temizleme öncesi çekilen resimler

Fiat doblo far temizleme resimleri

fiat doblo far temizliği

Doblo far temizleme sonrası resimleri

doblo far temizleme

Fiat doblo far parlatma ve temizleme